Skip to content

SEVKİYAT ÖNCESİ KONTROL

SEVKİYAT ÖNCESİ KONTROL

Asterion Gözetim’in son derece eğitimli ürün denetçileri sevkiyat öncesi muayene için ürün seçimi için uygun numune alma yöntemini kullanacaklar ve bunları hedef piyasanızın standartları ya da kalite koşullarına karşı kontrol edeceklerdir. Bu kapsamlı denetim kriter olarak fonksiyonellik, performans, dayanıklılık, genel görünüm ve boyutu kapsar.

Ürün denetçilerimiz Soft ürünler, Katı ürünler, Gıda ve diğer sanayi ürünleri dahil olmak üzere, kendi uzmanlık alanlarında düzenli eğitim alırlar. Tüm ürün kategorileri için yüzlerce kişiselleştirilebilir kontrol listesiyle bir araya gelen uzmanlıkları tedarik zincirinizi güvenceye almanıza yardımcı olan esnek ve güvenilir bir kalite kontrol sağlar.

Neden Sevkıyat Öncesi Kontrol Yaptırmalıyım?

Bağımsız bir üçüncü tarafın yapacağı bir Sevkıyat Öncesi Muayene siparişinizin gönderilmeden önce başarıyla tamamlandığına dair rahat etmenizi sağlar. Günümüzün globalleşen piyasası şaşırtıcı fırsatlarla birlikte gerçek riskler de sunmaktadır. Denizaşırı bir tedarikçi ile çalışıldığında, gerçekte üzerinde anlaştığınız teknik özelliklerin karşılandığından emin olmak önemlidir. Gerekli tedbirleri alarak yanlış şekilde yerine getirilmiş sipariş riskini azaltın.

  • Siparişiniz yola çıkmadan önce doğru şekilde yerine getirildiğinden emin olun.
  • Kalitenin kaynakta kontrol edilmesi ve ayıplı mallar için ödeme yapılmaması
  • Tedarikçinin üzerinde anlaşılan tüm teknik özellikleri karşıladığından şüpheniz olmasın
  • Maliyetli ithalat risklerini azaltın
  • İadeleri önleyin ve markanızın imajını koruyun