Skip to content

SEVKİYAT ÖNCESİ KONTROL

SEVKİYAT ÖNCESİ KONTROL

Asterion Gözetim’in son derece eğitimli ürün denetçileri, sevkiyat öncesi muayenede ürün seçimi için uygun numune alma yöntemini kullanır ve bunları hedef piyasanızın standartları ya da kalite koşullarına karşı kontrol eder. Bu kapsamlı denetim, kriter olarak fonksiyonellik, performans, dayanıklılık, genel görünüm ve boyutu kapsar.

Ürün denetçilerimiz, Soft ürünler, Katı ürünler, Gıda ve diğer Sanayi Ürünleri dâhil olmak üzere, kendi uzmanlık alanlarında düzenli eğitim alırlar. Tüm ürün kategorileri için yüzlerce kişiselleştirilebilir kontrol listesiyle bir araya gelen uzmanlıkları, tedarik zincirinizi güvenceye almanıza yardımcı olan esnek ve güvenilir bir kalite kontrol sağlar.

Neden Sevkiyat Öncesi Kontrol Yaptırmalıyım?

Bağımsız bir üçüncü tarafın yapacağı bir Sevkiyat Öncesi Muayene siparişinizin gönderilmeden önce başarıyla tamamlandığına dair rahat etmenizi sağlar. Günümüzün globalleşen piyasası, şaşırtıcı fırsatlarla birlikte gerçek riskler de sunmaktadır. Denizaşırı bir tedarikçi ile çalışıldığında, gerçekte üzerinde anlaştığınız teknik özelliklerin karşılandığından emin olmak önemlidir. Gerekli tedbirleri alarak yanlış şekilde yerine getirilmiş sipariş riskini azaltabilirsiniz.

  • Ürünleriniz yola çıkmadan önce doğru şekilde yola çıktığından emin olun.
  • Kalite kaynağında kontrol edilsin ve ayıplı mallar için ödeme yapmayın.
  • Tedarikçinin üzerinde anlaşılan tüm teknik özellikleri karşıladığından şüpheniz olmasın.
  • Maliyetli ithalat risklerini azaltın.
  • İadeleri önleyin ve markanızın imajını koruyun.